Konto IKZE

O nas

Szanowni Państwo,

Z rynkiem finansowym oraz ubezpieczeń związany jestem już przeszło 15 lat, w ciągu których działając jako Agent Ubezpieczeniowy w CLF oraz jako Członek Zarządu Bezpieczny.pl doradzałem oraz ubezpieczyłem blisko milion Klientów. Moje doświadczenie i rozmowy z Klientami pokazują, że Polacy chcą oszczędzać, ale nie zawsze wiedzą jak.

Instytucje finansowe często oferują nam przeróżne produkty, których zrozumienie, nawet osobie poruszającej się biegle w tematyce finansowej, zajmuje sporo czasu. Do tego otrzymujemy dużo regulaminów, które często mają po kilkadziesiąt stron. A potem i tak się okazuje, że żeby skorzystać z produktu, a to trzeba "dokupić" produkt B - np. konto osobiste, kartę kredytową lub obowiązkowe ubezpieczenie na życie. Wystarczy się spóźnić z zapłatą jednej składki, a już otrzymujemy ponaglenia, aby uregulować płatność. To nie są produkty, których dziś oczekuje Klient.

Dzisiejsi Klienci jasno mówią czego oczekują: chcą oszczędzać w produktach o przejrzystych zasadach bez dodatkowych długoterminowych zobowiązań.

Od czasu, kiedy usłyszałem o IKZE, przeczytałem wiele informacji, prospektów oraz odbyłem wiele rozmów z Klientami, oraz z instytucjami finansowymi oferującymi IKZE. Wniosek jest jeden: na rynku nie ma świadomości czym do końca jest IKZE, a dostępne informacje traktują ten temat ogólnie, stąd też brak wiarygodnych porównań i rekomendacji dla Klientów.

Stąd też wziął się pomysł, na portal, który nie tylko przybliży Klientom sam produkt IKZE, ale również dokona porównania dostępnych opcji i wskaże plusy i minusy każdego rozwiązania.

...zapraszam do lektury, a jeśli zechcecie Państwo porozmawiać ze mną osobiście, zapraszam do kontaktu przez formularz kontaktowy lub o bezpośredni telefon do mnie.

Upoważnienie do dystrybucji kont IKZE w PZU Powszechne Towarzystwo Emerytalne

Często otrzymuje od Państwa pytania czy strona na której dokonują Państwo założenia konta IKZE w PZU jest prawnie umocowana. Dlatego poniżej zaświadczenie podpisane przez dwóch wice-prezesów PZU, które upoważniają moją osobą do dystrybucji i otwierania kont IKZE w imieniu PZU DFE.

Upoważnienie do wykonywania czynności sprzedażowych związanych z prowadzeniem IKZE w PZU DFE

Paweł Meyer
- Przedstawiciel PZU IKZE
- Członek Zarządu Bezpieczny.pl
tel. 604 073 892

Dostarczenie obiektywnej informacji dotyczącej Indywidualnego Konta Zabezpieczenie Emerytalnego wspierającego mądre i bezpieczne oszczędzanie.
Nasze doświadczenie to 15 lat w branży finansowej oraz milion zadowolonych Klientów.


Konto-IKZE.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024 - - Program Partnerski IKZE

Do góry