Strefa Partnera - Indywidualne Konto Zabezpieczenia Emerytalnego

O nas

Jesteśmy portalem opiniotwórczym oraz edukacyjnym w tematyce IKZE. Zajmujemy się rynkiem ubezpieczeniowym oraz finansowym od 15 lat. Mamy bogate doświadczenie w oferowaniu Klientom korzystnych rozwiązań ubezpieczeniowych oraz finansowych.

Co promujemy

Celem portalu jest promocja konta IKZE oferowane przez DFE PZU.

Prowizja za reklamę

Za promowanie naszej strony i polecenia IKZE, jako sposobu na obiżenie podatku, płacimy prowizje w wysokości 100 PLN od każdego wniosku.

Zapraszamy do współpracy przy polecaniu produktu IKZE swoim Klientom.

Jak to działa?

Każdy partner po rejestracji otrzymuje indywidualny 4-cyfrowy kod, dzięki któremu identyfikujemy Klientów poleconych przez Państwa. Na podstawie kodu partnera dokonujemy rozliczeń i co miesiąc wyliczamy prowizję do wypłaty.

Jak promować?

Klient może być sprowadzony przez Państwa na naszą stronę na wiele sposobów:

  1. poprzez link na stronie - umieszczacie Państwo link na swojej stronie w postaci https://konto-ikze.pl/p/kod-partnera, jeśli Klient wejdzie przez ten link i otworzy konto zostanie zaliczony na poczet Państwa rachunku
  2. link wysłany poprzez email - link możecie Państwo wysłać do swoich Klientów również poprzez email
  3. umieszczony na profilu w portalach społecznościowych - typu Facebook, Tweeter czy NK
  4. osobiście lub telefoniczne - Klientów może sam otworzyć konto IKZE przy Państwa wsparciu, które polega na pleceniu konta IKZE w DFE PZU oraz przekazaniu Państwa 4-cyfrowego kodu, który musi zostać wpisany podczas rejestracji w pole "kod promocji".

Konto on-line Partnera

Po rejestracji konta Partnera w naszym portalu otrzymacie Państwo dostęp do statystyka oraz pełnych danych rozliczeniowych on-line, czyli:

  1. podgląd złożonych wniosków o konto IKZE
  2. wykaz należnej prowizji

Zapraszamy do rejestracji.